Xi'an diriltme otomatik araç Co, Ltd

Adres:1803Rm, buliding C, No.18, Dianzi ilk Road, Yanta District Xi'an Çin

Tel:+ 86-029-88243812

Faks:+ 86-029-88241170

E-posta:info@camoner.com

Posta kodu:710065

Ana sayfa > Hakkımızda


1. tarihimiz

XIand #39; BİR DİRİLTME otomatik aletler Co, LTD Changzhou enstrüman fabrika Xiand #39 tarafından ıslah; bir Branch.We akışı, seviye, sıcaklık basınç aleti üretiminde 60 yıllık deneyim daha fazla olan bir profesyonel üreticisi vardır. Ürünlerimizin çoğu çok iyi Petrokimya, güç, havacılık, Havacılık ve uzay, askeri ve diğer sanayi çalıştı. DİRİLTME seçin, kaliteli ürünleri ve hızlı teslimat seçin.

2. Fabrikamız

Fabrikamız bulunur Changzhou, altmış yıl, uzun bir geçmişi ile bir fabrika olarak sunduğumuz yüksek kaliteli debimetreler, Termometreler, basınç göstergeleri ve tüm dünyada önemli projeler için sıvı düzey aletleri.3. ürün

XI'AN CAMONProducts aşağıdakileri içerir:

1. debimetre

2. Temperaturegauge

3. seviye ölçer

4. basınç göstergesi

Biz dünya çapında, büyük çok uluslu kuruluşları için küçük bireysel şirketler arasında değişen geniş bir yelpazesi için dünyanın her yerinde Instrumentsproducts kaynağı.

4. ürün uygulama

Aşağıdaki endüstrisinde kullanılan bizim instrumentsfor usearewidely:

1. petrol, kimya, Metalurji, enerji üretimi, kağıt, çevre koruma, gıda ve diğer sektörler yaygın olarak kullanılan

2. It Ayrıca Belediye yönetimi, su koruma inşaat ve akış ölçüm diğer alanlarında kullanılan

3. ölçüm asit, alkali ve diğer aşındırıcı sıvılar ve çamurlar, kağıt hamuru, kağıt hamuru sıvı-katı iki aşamalı süspansiyon sıvı

5. belgemiz

Biz her zaman bu allsuccess şirketimizin hissediyorum sunduğumuz ürünleri kalitesi ile doğrudan ilgili. Onlar olarak öngörülen ISO9001, CMC sertifika SGS yönergeleri ve sıkı kalite kontrol sistemi içinde en yüksek kalite gereksinimlerini karşılamak.

6. üretim ekipmanları

Biz karıştırma ve yüksek kaliteli debimetre, temperatureandamp sonsuz sayıda üreten yeteneğine; basınç göstergesi, düzey ölçer ve bazı en gelişmiş üretim yetenekleri, özel döküm ve işleme dahil sunuyoruz.

7. üretim Pazar

Müşteriler hem iç pazarda hem de Yurtdışı Pazar var. Xi'an CAMONSales yöneticileri iyi bir iletişim için akıcı İngilizce bilmektedir. Bizim ana satış Pazar:

Batı Europe20.00%

Kuzey America15.00%

Güney America15.00%

Kuzey Avrupa %15.00

Oceania %10.00

Güney Avrupa %10.00

Doğu Avrupa % 5.00

Asya % 5.00

Afrika %5.00

8. hizmetimiz

Varolan kalıp Ürünlerimiz yanı sıra, DİRİLTME de çizimler ya da--dan bizim alıcı örnekleri göre aletleri ürün üretebilir. Ürün kalitesi her adım için eleştirel üzerinden özel üretim sırasında başlayan herhangi bir parça kontrol ediyoruz. Hiçbiri ikinci olan teknik destek veriyoruz.

1. vefilmin düşünceli satış sonrası hizmet tüm endişe ortadan kaldırır.

2. biz ile bin-in productsofdifferent düzeyleri sağlayabilir.

3. convenientone-station satın alma hizmeti sunmaktayız.